سفارش طراحی اختصاصی

نکات مهم

۱- لطفا در ابتدا قوانین سفارش طراحی را مطالعه کنید.

۲- قبل از پر کردن فرم سفارش، ابتدا نصف مبلغ طرح مورد نظرتان را از طریق پرداخت آنلاین بپردازید و شماره رسید پرداخت یا کد رهگیری را یادداشت کنید تا بتوانید قسمت رسید پرداخت در فرم را تکمیل نمایید.

۳- لطفا در هنگام سفارش طرح از شماره همراه و ایمیل معتبر استفاده نمایید تا ارسال مورد طراحی شده برای شما با مشکل مواجه نشود.

۴- اگر شما طرح خاصی را به عنوان الگو در نظر دارید، قبل از هر کار آن طرح را از طریق آیدی پیام رسان ایتا و یا ایمیل که در قسمت تماس با ما موجود هستند بفرستید و در صورت تایید از طرف ما، مراحل سفارش طراحی را انجام دهید.

۵- اگر سفارش شما طرح های گرافیکی وب سایت از قبیل لوگو، هدر، اسلایدشو و بنر متحرک gif می باشد در فرم سفارش اندازه طرح را به پیکسل و در غیر این صورت برای طرح های دیگر از قبیل کارت ویزیت، تراکت و اندازه را به سانتیمتر و بنر و استند به متر و بنر تبلیغاتی برای تلگرام و اینستاگرام گزینه استاندارد را وارد نمایید. همچنین برای تکمیل گزینه اندازه طرح می توانید از اندازه طرح های موجود در وب سایت استفاده کنید و برای اندازه ست اداری عبارت “استاندارد” را در این قسمت بنویسید.

۶- در حال حاضر سفارش بنر و استند برای تبلیغات و مشاغل پذیرفته می شود و از قبول سفارش طراحی موارد دیگر از جمله بنر مناسبتی، بنر و آگهی ترحیم و تسلیت معذوریم.

۷- تکمیل موارد ستاره دار (*) ضروری است.

۸- پر کردن فرم سفارش به معنای پذیرفتن قوانین وب سایت توسط شما می باشد.